Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Midnattsol Nordland
Olje på lerret
70x85
Dobbeltsignert nede t.v.: Th Holmboe Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000