Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Midnattsol Nordland

Olje på lerret
70x85
Dobbeltsignert nede t.v.: Th Holmboe Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000