Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap
Olje på lerret
49x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Angivelig fra Oslofjorden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
49x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Angivelig fra Oslofjorden.
Vurdering