Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap

Olje på lerret
49x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Angivelig fra Oslofjorden.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering