Dahl, Hans(1849-1937)
Bondepike bærende på lauv
Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000 med forbehold
Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 100 000