Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Dahl, Hans (1849-1937)
Bondepike bærende på lauv

Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 74 000 med forbehold