Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Seilbåt i solnedgang 1893

Olje på lerret
60x103
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1893.

Noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aften (fra K...) af Amaldus Nielsen"

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 250 000