Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Kiøsterudhaven

Olje på lerret
55x73
Signert nede t.v.: Heyerdahl

Påtegnet på messingplakett på rammen: "Hans Heyerdahl Fra Aasgaardstrand". Påtegnet på lapp på baksiden: "63. Kiøsterudhaven (ant. 1910...".

Haugar Vestfold Kunstmuseum, Drammens Museum og Lillehammer Kunstmuseum, "Hans Heyerdahl, Fra Paris til Åsgårdstrand", 2000-2001, kat.nr. 63, med tittel: ""Kiøsterudhaven," (ant. ca. 1910)".

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00