Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losbåt i havn 1893

Olje på lerret
50x75
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000