Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Høstlandskap 1883

Olje på mahognyplate
60x92
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 83.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 480 000