Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon med figurer

Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000