Sparre, Victor(1919-2008)
Utenfor 1975
Ole på lerret
85x69
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 75
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000