Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Sparre, Victor (1919-2008)
Utenfor 1975

Ole på lerret
85x69
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 75

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000