Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Artister

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: EHJ

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Erik Harry Johannessen. 1949 "Artister."".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000