Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Badende kvinner

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: EHJ.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Erik Harry Johannessen. 1978 Badende kvinner.".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 59 000