Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Badende kvinner
Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: EHJ.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Erik Harry Johannessen. 1978 Badende kvinner.".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 59 000