Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap med hus 1932
Olje på plate
26x30
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: J Rian 32 (?)
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på plate
26x30
Vurdering