Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Bruland, Arne (1920-1980)
Morgen 1950

Olje på lerret
155x195
Signert og datert nede t.v.: Arne Bruland -50.

Signert på baksiden, på blindrammen: A. Bruland. Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Arne Bruland Ekely".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo April 1950, kat.nr. 31, med tittel: "Morgen".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering