Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Budeie ved vanningssted 1914

Olje på lerret
140x192
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1914.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000