Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Ellen Hvide Bang 1899

Olje på lerret
189x111
Signert og datert oppe t.h.: C. Krohg pinx MDCCCXCIX

Påtegnet oppe t.v.: Ellen Hvide Bang ÆTATIS SUÆ. VII, herunder er familien Bangs våpenskjold malt.

UTSTILT:

Dioramalokalet, Kristiania 1900.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000–600 000

Tilslag NOK 1 800 000