Sørensen, Henrik(1882-1962)
Hus og have 1918
Olje på plate
60x50
Signert og datert nede t.h.: HS 18
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på plate
60x50
Vurdering