Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Hus og have 1918

Olje på plate
60x50
Signert og datert nede t.h.: HS 18

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 56 000