Storstein, Aage(1900-1983)
Kystlandskap
Olje på lerret
65x84
Signert nede t.v.: Storstein.
Påtegnet med årstall på baksiden, på blindrammen: "1946". Angivelig Trollbogen, Holmsbu.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000