Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Storstein, Aage (1900-1983)
Kystlandskap

Olje på lerret
65x84
Signert nede t.v.: Storstein.

Påtegnet med årstall på baksiden, på blindrammen: "1946". Angivelig Trollbogen, Holmsbu.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000