Lund, Henrik(1879-1935)
Dameportrett
Olje på lerret
101x76
Signert nede t.v.: Henrik Lund
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
101x76
Vurdering