Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Dameportrett

Olje på lerret
101x76
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering