Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Fru Martha Johnsen

Olje på lerret
86x68
Signert nede t.h.: Henrik Lund

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 40, med tittel: "Fru Martha Johnsen".

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 20 000