Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Garnfiskere 1888
Olje på lerret
82x118
Signert nede t.v.: Smith-Hald. Datert nede t.h.: 1888
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Olje på lerret
82x118
Vurdering