Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Vågen i Bergen med Bryggen 1916

Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.v.: A Kavli -16

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000