Svarstad, Anders(1869-1943)
Bylandskap med fabrikkpiper og kirkespir
Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: A C Svarstad
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
51x76
Vurdering