Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Gauguin, Pola(1883-1961)
Provence 1925

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: Pol Gauguin 25

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 68, med tittel: "Provence".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000