Gauguin, Pola(1883-1961)
Provence 1925
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: Pol Gauguin 25
Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 68, med tittel: "Provence".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000