Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Rose, Knut (1936-2002)
Øyet 1970

Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Rose 70".

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–75 000

Tilslag NOK 50 000