Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Øyet 1970

Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Rose 70".

Vurdering
NOK 50 000–75 000

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000