Rose, Knut(1936-2002)
Øyet 1970
Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70
Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Rose 70".
Vurdering
NOK 50 000–75 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
92x75
Vurdering
NOK 50 000–75 000