Schultz, Alexander(1901-1981)
Hus i vinterlandskap
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A Schultz
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A Schultz
Vurdering