Durban, Arne(1912-1993)
Stående gutt 1940
Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940
Angivelig tittel: Arne.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Bronse
H: 11,5 cm.
Angivelig tittel: Arne.
Vurdering