Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Durban, Arne (1912-1993)
Stående gutt 1940

Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940

Angivelig tittel: Arne.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering