Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Tidlig vår Blå dag 1965

Olje på lerret
131x162
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparr -65

Signert, datert og påtegnet med tittel antagleig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Tidlig Vår Blå dag Victor Sparre Victor Smith 1965".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1968, Vestlandsutstillingen, kat.nr. 53.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000