Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1980

Gouache på papir, lysmål
24x37
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 80

Stemplet på forsiden av arket: "Cagrain canson = France"

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering