Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon med hoder 1978

Pastell, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: JJ 78

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering