Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap 1952
Olje på plate
38x60
Signert og datert nede t.h.: HS 52
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
38x60
Vurdering