Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap 1952

Olje på plate
38x60
Signert og datert nede t.h.: HS 52

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000