Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap 1938
Olje på plate
50x58
Signert nede t.v.: HS 38
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på plate
50x58
Signert nede t.v.: HS 38
Vurdering