Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
To menn og kvinne med stor hatt

Fargelitografi
45x64
Signert med blyant nede t. h.: E Munch

Sch.nr. 428. MM G 380. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Tilslag NOK 40 000 med forbehold