Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett i skygge

Litografi
49,8x39,4
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

Sch.nr. 358. MM G 338. Fra 1912. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000