Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Mennesker i robåter 1876

Olje på plate
21x27
Signert og datert nede t.h. : Morten- Müller 76.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00