Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Disen, Andreas(1845-1923)
Høyfjellslandskap 1878

Olje på plate
12x20
Signert og datert nede t.h.: AD. 78.

Påtegnet på baksiden av rammen: A. Disen 1878.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 13 500