Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon i rødt og grønt

Olje på lerret
48x48
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64".

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000