Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Fosteret 1964

Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.v.: J.J. 64.

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64". Påtegnet på baksiden, på blindrammen med tittel og datering.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 20 000