Schleich, Hans(1834-1912)
Fra Odda, Hardangerfjorden 1875
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x49
Noe utydelig signert nede t.h.: H Schleich
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Odde. Hardanger Fjord. 25.7.75
(Tysk kunstner). Påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Hans Schleich Berlin Norwegen No 38. E.".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00