Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Dampbåt i storm
Olje på lerret
23x34
Signert nede t.v.: C W Barth
Påtegnet på baksiden, på platen: "Damptrawlere paa Doggern mot Stormen" samt "CW Barth pinz". Påtegnet på lapp på baksiden, på platen: "C. W. Barth Damptrawlere (paa Doggeren) mot stormen."
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000