Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Dampbåt i storm

Olje på lerret
23x34
Signert nede t.v.: C W Barth

Påtegnet på baksiden, på platen: "Damptrawlere paa Doggern mot Stormen" samt "CW Barth pinz". Påtegnet på lapp på baksiden, på platen: "C. W. Barth Damptrawlere (paa Doggeren) mot stormen."

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000