Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Kystlandskap 1937

Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr. -1937-

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00