Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Gårdsbruk med folkeliv, Gol 1877

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x54
Signert nede t.h.: Borgen. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Gol 77.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 8 500