Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Mennesker på brygge 1948

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 48

Angivelig fra Hvasser.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000