Hanno, Carl von(1901-1953)
Mennesker på brygge 1948
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 48
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
46x55
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering