Hanno, Carl von(1901-1953)
Garntørk 1952
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 52
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
38x46
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering