Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Garntørk 1952

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 52

Angivelig fra Hvasser.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000