Ukjent, kunstner
Strikkende kvinne under frukttrær
Olje på lerret
58x53
Usignert
Påtegnet på baksiden av lerretet: Hjalmar Dahl. Angivelig i slekt med Hans Dahl.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000