Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Gård i vinterlandskap 1896

Olje på lerret, oppklebet på plate
43x49
Signert nede t.v.: Fr. Borgen. Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Fr. B. 96

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00