Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Christianiafjorden

Olje på lerret, oppklebet på plate
26x40
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Påtegnet nede t.h.: Efter Gude.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 10 000