Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Studie av kvinner og barn på strand

Olje på plate
37x51
Usignert

Påtegnet på baksiden av rammen: Hans Dahl.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000