Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Hus i landskap 1957

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 57

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000