Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Tømmerlasset

Litografi
54x46
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 152/260. Fra 1959.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering