Kihle, Harald(1905-1997)
Tømmerlasset
Litografi
54x46
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 152/260. Fra 1959.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Litografi
54x46
Vurdering