Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Par

Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 107/200.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering